Cemarol Sp. z o.o.

ul. Główna 89
76-251 Kobylnica 
 
Dział sprzedaży maszyn 
 
Marek Gierszewski 
+48 784 022 701
 m.gierszewski@cemarol.pl
 
Adam Popiel
+48 784 022 703
 a.popiel@cemarol.pl
 
Bartłomiej Popiel
+48 535 900 101
b.popiel@cemarol.pl
 
Radosław Bober
+48 663 429 338
r.bober@cemarol.pl
 
 
Serwis
Małgorzata Bijok
+48 663 429 286
 m.bijok@cemarol.pl
Sprzedaż internetowa części zamiennych 
Wały i osłony PTO 
 
Wojciech Szkik-Jarmułowicz
+48 531 426 476
w.szkik-jarmulowicz@cemarol.pl
 
Dział części zamiennych
 
Iwona Biełanowicz
+48 694 456 550
i.bielanowicz@cemarol.pl
 
Bartłomiej Pieniak
+48 728 321 592
b.pieniak@cemarol.pl

Oddział w Bytowie

ul. Drzymały 39
77-100 Bytów
Dział sprzedaży maszyn
 
 Piotr Bijok
+48 535 532 781
 p.bijok@cemarol.pl
 
Wiesław Jereczek
+48 536 540 050
w.jereczek@cemarol.pl

Oddział w Luzinie

ul. Wilczka 49a 
84-242 Luzino
 
Sprzedaż maszyn
Waldemar Kortals
+48 536 200 305
w.kortals@cemarol.pl
 
Mariusz Wiśnik
+48 605 333 689
m.wisnik@cemarol.pl
 
Sprzedaż części zamiennych
Iwona Grubba
+48 692 457 059
i.grubba@cemarol.pl
Serwis
Eugeniusz Płachta
+48 537 950 490
e.plachta@cemarol.pl

Oddział w Grabiny Zameczek

ul. Grabowa 1
83-022 Grabiny Zameczek
tel. 58 682 86 97
 
Jarosław Sperlich
+48 663-429-094
j.sperlich@cemarol.pl
 
Mirosław Chojnacki
+48 537 350 790
m.chojnacki@cemarol.pl
 490
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Do góry