Kontakt

Zapraszamy!

Cemarol Sp. z o.o.

ul. Główna 89
76-251 Kobylnica

Dział sprzedaży maszyn

Marek Gierszewski

+48 784 022 701

m.gierszewski@cemarol.pl

Adam Popiel

+48 784 022 703

a.popiel@cemarol.pl

Bartłomiej Popiel

+48 535 900 101

b.popiel@cemarol.pl

Radosław Bober

+48 663 429 338

r.bober@cemarol.pl

Wały i osłony PTO

Wojciech Szkik-Jarmułowicz

+48 531 426 476

w.szkik-jarmulowicz@cemarol.pl

Dział części zamiennych

Iwona Biełanowicz

+48 694 456 550

i.bielanowicz@cemarol.pl

Serwis

Małgorzata Bijok

+48 663 429 286

m.bijok@cemarol.pl

Cemarol Sp. z o.o.

ul. Wilczka 49a
84-241 Luzino

Sprzedaż maszyn i części

Waldemar Kortals

+48 536 200 305

w.kortals@cemarol.pl

Cemarol Sp. z o.o.

ul. Grabowa 1
83-022 Grabiny Zameczek
Wersja 5.0.7 - Integra eCommerce 2019 Integra - programy do serwisów samochodowych